Regulamin Konkursu Poetyckiego „Do góry z lnem!”

 1. Konkurs poetycki „Do góry z lnem” organizuje KWARK S.C.
 2. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 21.03.2013 roku do 22.06.2013 roku.
 3. Konkurs jest ogólnodostępny.
 4. Zadaniem uczestników Konkursu jest nadesłanie wiersza promujący uwolnienie lnu z pościelowo-ścierkowego stereotypu i wyprowadzenie go w góry (czy do lasu?… czy może w maliny? ). Szczególnie interesują nas teksty do których można by napisać muzykę.
 5. Wiersze z Imieniem i Nazwiskiem autora należy nadsyłać na adres: konkurs@kwark.pl.
 6. Wiersze zostaną przekazane anonimowo  Jury w składzie:  Ola Kiełb - autorka tekstów, wokalistka, poetka,  Jacek Małecki (Labolare),  Marek Kuc- z zespołu Do Góry Dnem i Jurek Hołownia (Byle do Góry).
 7. Nagrodą jest zestaw outdoorowych koszulek 50%wełny50%lnu z długim rękawem i 100% lnu z krótkim rękawem z letniej kolekcji Kwark
 8. Uczestnik Konkursu jednocześnie oświadcza, iż przysługują mu autorskie i majątkowe prawa do nadesłanego wiersza, które nie są ograniczone na rzecz żadnej osoby trzeciej.
 9. Uczestnik przesyłając utwór w ramach konkursu, wyraża niniejszym zgodę na zamieszczenie go w witrynie internetowej Kwrak.pl
 10. Regulamin znajduje się w serwisie internetowym www.konkurs.kwark.pl. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacja niniejszego regulaminu.

Kilka słów zachęty od Jury znajdziecie w końcowej części wpisu na naszym blogu: Małe jest piękne

One Comment

 1. Patriciacook pisze:

  Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for providing this information.

Leave a Reply


9 × cztery =